Şuan
 • 04.11.2016

  UnitedKS - Consulegis Toplantısı

  Hukuk büromuzun kıdemli yönetici ortağı Av. Cengiz Söylemezoğlu, bağımsız hukuk bürolarını uluslararası platformda tek çatı altında toplayan CONSULEGIS GROUP’un üyeleri için 2016 Sonbahar dönemine ait Şanghay Çin’de düzenlediği uluslararası iş toplantısına katılmıştır. Düzenlenen toplantının ana teması ‘Çin’in dolaysız yurt dışı yatırımları – risk analizleri ve önleyici tedbirler’dir. İlgili tema doğrultusunda, Grubun Çin merkezli üyeleri tarafından, risk analizlerinde ve Çin merkezli işletme ve kuruluşlar tarafından Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Asya ve Afrika’da yapılan yatırımlardaki risklerin önlenmesinde izlenecek stratejiler hususlarında sunumlar ve açık oturumlar gerçekleştirilmiştir. Yapılan sunum ve oturumlarda çoğunlukla şirket birleşmeleri ve şirket satın alımları ele alınmış; toplantılar, seminerler ve konuşmalarda Asya’da etkin bir işletme yönetiminin nasıl gerçekleştirileceği hususunun üzerinde durulmuştur. Consulegis Grubu tarafından düzenlenen toplantıların ana amacı daima; üyeler, kurum danışmanları, muhasebe firmaları, misafir katılımcılar, yerel firmalar ve yöneticiler arasındaki ilişkilerin kurulması ve geliştirilmesi ile kurulmakta olan ve/veya ağını genişleten işletmeler için etkin şartların oluşturulmasına ve yürütülmesine yöneliktir. Bu doğrultuda, Şanghay toplantısı ile bir kez daha amaca ulaşılmıştır. UnitedKS Hukuk Bürosu olarak emeği geçen her bir Consulegis üyesine ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.

 • 02.11.2016

  Doğum Günü kutladık!

  01 Kasım 2016 günü hukuk büromuzun değerli avukatlarından Av. Begüm Ergüney’in doğum gününü kutladık. Kendisine mutlu, başarılarla dolu ve sağlıklı yaşlar dileriz. • 03.10.2015

  EuroCollectNet Lawyer Toplantısı Sırbistan Basınında!

 • 02.10.2015

  EuroCollectNet Lawyer Toplantısı - Belgrad/Sırbistan

  02 Ekim 2015 tarihinde Sırbistan’ın başkenti Belgrad ta gerçekleşen EuroCollectNet Avukatlık Birliğinin 2015 yılı sonbahar toplantısı uluslararası avukatlık firmalarının katılımı gerçekleşti.
  Söz konusu EuroCollectNet Lawyer toplantısına hukuk büromuzu temsilen ve EuroCollectNet Yönetim kurulu üyesi sayın Cengiz Söylemezoğlu katılmıştır. Gerçekleşen toplantıda üye hukuk firmalarının uluslararası alacak tahsili ve farklı ülkelerdeki karşılaştıkları sorunlar değerlendirilmiş, üye firmaların birlikte işbirliğinin gelişimi için alınması gereken adımlar tartışılmıştır.

Load More