Bu web sitesi ve içindeki bilgiler, Türkiye Barolar Birliği’nin reklamla ilgili Meslek Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve reklam yasağına uygun olarak hazırlanmıştır. Bu site, Avukatlık Meslek Kuralları çerçevesinde düzenlenmiş olup, iş veya buna benzer başka bir kazanim talep etmek ve/veya reklam amaçlı olarak kullanılamaz. Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler, Ziyaret ve Kullanma Şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

Bu sitedeki tüm bilgi ve dosyaların mülkiyeti UnitedKS Hukuk Bürosu’na aittir. Fikri Mülkiyet Hakkı dahilindeki yazılı bilgi ve belgeler, Firma logosu, Firma’nın mülkiyetindedir ve UnitedKS Hukuk Bürosu’nun ortaklarının yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılmaz.

Büromuz açıkça yazılı şekilde izin vermediği sürece, bu sitede yeni linkler açılması ve/veya bu siteye link yaratılması kesinlikle yasaktır.

Bu sitenin kullanımı veya UnitedKS Hukuk Bürosu ile e-posta aracılığı ile iletişime geçmek ya da soru yöneltmek, ziyaretçi ile büromuz arasında avukat – müvekkil ilişkisi kurmaz. Burada yer alan bilgiler geneldir, yasal danışmanlık hizmeti verme amaçlı değildir. Sitede sunulan bilgiler, ziyaretçinin davası hakkında bilgili ve ehil bir avukattan danışmanlık hizmeti alınması niteliğinde değildir. UnitedKS Hukuk Bürosu, resmi ve yazılı vekalet ücreti sözleşmesi olmaksızın hiçbir ziyaretçinin yasal temsilciliğini veya bu yöndeki isteğini kabul etmeyecek ve bu sözleşme imzalanmadan büromuz konu ile ilgili hiçbir temsil rolü üstlenmeyecektir.

Sitede sağlanan bilginin güncel olması için her türlü girişim büromuz tarafından gerçekleştirilmeye çalışılacaktır. Ancak büromuz hiçbir şekilde bu hususta taahhütte bulunmamaktadır. Her halde, bilgiler doğru, eksiksiz ve güncel olsa dahi, internet kullanıcıları ve okuyucular, baroya kayıtlı bir avukattan profesyonel danışmanlık hizmeti almaksızın bu sitedeki bilgiler üzerinden hareket etmemelidir.

Bu sitenin içerdiği tüm bilgi ve belgeler tamamen kişisel olup hiçbir şekilde ticari dağitim amaçli değildir. Ziyaretçiler, sitede sunulan bilgilerin doğru olmadığını veya bu bilgiler nedeni ile zarar gördüklerini iddia edemezler. UnitedKS Hukuk Bürosu, bu sitenin içeriği veya ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir şekilde sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.